Запрошуємо Вас взяти участь у Х Міжнародній науково-технічній конференції «Радіотехнічні поля, сигнали, апарати та системи, що проводиться в режимі on-line з використання платформи Zoom.
Робочі мови конференції: українська, англійська.
Секції РТПРСАС:
Теоретична радіотехніка. Теорія кіл, сигналів та процесів у радіотехніці та
електроніці, цифрове оброблення сигналів, схемотехніка, САПР та моделювання радіотехнічних пристроїв, електродинаміка, теорія побудови SDN та SDR.
Радіотехнічні системи та мікрохвильова техніка. Мікрохвильова технологія, НВЧ та ТГц електроніка, антени, системи радіорозвідки, системи радіоелектронної боротьби, космічні радіосистеми.
Інформаційні технології та телекомунікаційні системи. Хмарні технології, інтернет речей, вбудовані системи, смарт системи, телекомунікаційні системи та мережі, теоретичні основи обробки та передачі інформації в телекомунікаційних системах, радіолокація, кібербезпека та захист інформації, системи штучного інтелекту, нейронні мережі.
Електроніка, нанотехнології, біомедичні системи, радіовимірювання. Електронні матеріали, наноелектроніка та нанотехнології, теорія та практика радіовимірювань, радіоелектроніка біомедичних технологій, мікроелектроніка, ультразвукова техніка, технічна діагностика та методи неруйнівного контролю, оптичні системи та фотоніка.
Матеріали конференції розміщуються на сайті конференції та видаються окремим збірником, який розсилається авторам згідно встановлених умов. Авторам найкращих тез програмний комітет конференції може рекомендувати доопрацювання тез для опубліковані у вигляді статей у збірнику наукових праць «Вісник Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського». Серія Радіотехніка. Радіоапаратобудування». Збірник внесено до переліку фахових видань України у галузі технічних наук та входить до переліку Web of Science.
Тези доповідей подаються до 26 жовтня 2020 року та надаються електронною поштою. Обсяг тез становить три повні сторінки формату А4, включаючи рисунки, таблиці, перелік літератури та коротку анотацію 2 мовами. Формат документів: *.doc (або *.docx).
Учасниками конференції можуть бути громадяни України та інших країн, що представили оформлені згідно чинних правил матеріали, які відповідають програмним цілям конференції та сплатили організаційний внесок у встановленому організаторами конференції порядку.